Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ilk itiraf bnden olsun

3 posters
YazarMesaj
sibel
Moderatör
Moderatör
sibel

ilk itiraf bnden olsun Empty
MesajKonu: ilk itiraf bnden olsun   ilk itiraf bnden olsun EmptySalı Şub. 19, 2008 8:37 pm

8. sınıftayken dersaneye diye sinemeya yada gezmeye gidiodum arkadaşalarımla suç ortaklarım:kübra gamze emine Laughing
sirwom3ns
Sömürgen Üye
Sömürgen Üye

MesajKonu: mal   ilk itiraf bnden olsun EmptySalı Şub. 26, 2008 7:22 pm

Razz Razz bn Faruk abin sibel...Sn malmisin bu nasil itiraf merltem ebru lara karşı çok gıcıgım desene
sibel
Moderatör
Moderatör
sibel

MesajKonu: Geri: ilk itiraf bnden olsun   ilk itiraf bnden olsun EmptySalı Şub. 26, 2008 8:09 pm

faruk abim affına sığınarak cevap veriyorum o itirafı yapmadımmı sanıon yaptım ama sora dan salla sibel urasma kimsele die sildim
sibel
Moderatör
Moderatör
sibel

MesajKonu: Geri: ilk itiraf bnden olsun   ilk itiraf bnden olsun EmptySalı Şub. 26, 2008 8:10 pm

zaten sinir olduumu herkes bilio Laughing
EBRU
Sömürgen Üye
Sömürgen Üye

MesajKonu: Geri: ilk itiraf bnden olsun   ilk itiraf bnden olsun EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:54 am

SİBEL BN EBRU BNİMLE SENİN KAVGANDAN SONRAMI BİZE SİNİR OLUYORSUN BİLMİYORUM AMA BN SANA GICIK DİLDİM AKSİNE SEVMEYE BASLARKEN BÖYLE BİŞEY YAZMAN BNİ GIRMADI DİL !!!! Exclamation Exclamation Exclamation
sibel
Moderatör
Moderatör
sibel

MesajKonu: Geri: ilk itiraf bnden olsun   ilk itiraf bnden olsun EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 8:12 pm

canım benim ben orda aysunu kastetmiştim zaten itirafımda aysunu semedimi sölemiştim buda zaten fazlasıyla belli oluo gıcıklıım sana diil yani kırılmana gerek yok clown
EBRU
Sömürgen Üye
Sömürgen Üye

MesajKonu: Geri: ilk itiraf bnden olsun   ilk itiraf bnden olsun EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 10:41 pm

TAMAM CANNIM BÖYLE Bİ CEVAP VERDİGİN İİÇİN TESEKKÜRLER SENİ SEVİYORUM ARKADASIM I love you I love you I love you I love you
EBRU
Sömürgen Üye
Sömürgen Üye

MesajKonu: Geri: ilk itiraf bnden olsun   ilk itiraf bnden olsun EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 10:43 pm

BU ARADA BNA MSN VERMEDİN CNMMMM!!!!

ilk itiraf bnden olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» itiraf edecek bisi bulamiorum